تجهیزات و خطوط تولید

 

فورج سرد

این فرایند جهت تولید پیچ های سایز M8 تا M24 و همچنین مهره سایز M8 تا M12 و معادل سایز های اینچی آنها بر اساس استانداردها و یا نقشه های فنی مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد در این روش در دستگاه های اتوماتیک طی چندین مرحله مواد اولیه تغییر شکل یافته و به قطعه مورد نظر تبدیل می گردد.

 

 

فورج گرم

این فرایند جهت تولید پیچ و مهرهای بزرگتر از سایز M24 و یا معادل سایز اینچی آنها، همچنین جهت تولید قطعاتی با پیچیدگی خاص و نیز قطعاتی که امکان فرم دهی سرد انها به لحاظ محدودیت های فنی و اقتصادی ممکن نیست بکار میرود. در این روش پس از پیش گرم نمودن مواد اولیه و انجام عملیات فرم دهی در پرس های مکانیکی و هیدرولیکی قطعات تولید میگردند.

 

 

ماشینکاری
به منظور تولید طیف بیشتری از قطعات خاص شرکت سهند پولاد اقدام به ایجاد بخش ماشینکاری در مجموعه خود نموده است. تمرکز بر آموزش نیروی انسانی متخصص وتکنولوژی ماشینکاری قطعات باعث توانمندی این شرکت در تولید انواع اتصالات خاص گردیده است.

 

 

دنده زنی
بمنظور دنده زنی پیچ ها و مهره ها شرکت سهند پولاد با انجام سرمایه گذاری های لازم ماشین الات مربوطه را با اخرین تکنولوژی روز دنیا تهیه و با اموزش نیروی انسانی متخصص نسبت به تولید قطعات  اقدام می نمایید.

 

 

عملیات حرارتی

 کارخانه این شرکت مجهز به خط کامل کوره های عملیات حرارتی پیوسته با اتمسفر محافظت شده بوده و توسط سیستم های کنترل تریستوری خود قادر به انجام عملیات  Quench & Temper , Carburizing , Carbunitriding   با دقت بسیار بالا می باشد.

 

 

پوشش کاری داکرومت (داکروتایز)

کارخانه این شرکت مجهز به خط کامل پوشش کاری داکرومت بوده و قادر است علاوه بر پوشش کاری اتصالات (پیچ، مهره، واشر)   قطعاتی با ابعاد حدود ۵۰ سانتی متر و تا وزن  ۱۵  کیلوگرم را نیز پوشش کاری نماید .

 

 

کنترل کیفی و آزمایشگاه

آزمایشگاه این شرکت یکی از پیشرفته ترین و معتبر ترین آزمایشگاه  های کنترل اتصالات در منطقه آذربایجان بوده که با تکیه بر آگاهی  و دانش فنی و توسط متخصصین و مهندسین  با تجربه خود در زمینه کنترل انواع اتصالات فعالیت می نماید.  این آزمایشگاه دارای تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار از طرف سازمان ملی استاندارد می باشد.

 

 

 

کلمات کلیدی

پیچ و مهره، انکربولت، استادبولت، اشپیل، انواع اشپیل، پیچ های شش گوش، پیچ های آلنی، پیچ های صنایع خودروسازی، خدمات داکرومات، خدمات داکرومات پیچ، خدمات عملیات حرارتی، پیچ و اشپیل، پیچ های چهارگوش

خط تلگرام ما :

تهران 09128580816

تماس با ما

تهران، خیابان قزوین، خیابان مخصوص، پلاک81، واحد4
021-55425310      و     55425311-021
021-55425312
----------------------------------
تهران، خیابان نلسون ماندلا، بلوار گلستان، بلوار گیتی، پلاک7، واحد 9    

  26209336-021
021-26209396        Info@Pei.Ir