خدمات عملیات حرارتی

گروه صنعتي پيچ اشپيل ايران با در اختيار داشتن 2 خط کوره مداوم عملیات حرارتی با کوئنچ آب و روغن با ظرفيت واقعي 500kg در ساعت ميتواند محصولات خود را با بهترين خواص مكانيكي مورد نياز مشتريان مورد عمليات حرارتي نماید و در اين زمينه آمادگي خود را جهت ارائه انواع خدمات عمليات حرارتي به شركتهاي مختلف اعلام می دارد:مزاياي خطوط شركت پيچ اشپيل ايران نسبت به ساير خطوط عمليات حرارتي :
1-
اين خطوط با داشتن سوپرواشر ( Dephosphat ) ميتواند فسفات باقي مانده روي ساقه پيچها را از بين برده و باعث سختي پذيري بهتر و پوششكاري ,سياهكاري نهائي با كيفيت بالاتري را ارائه نمايد لازم به ذكر است كه داشتن اين ابزار براي گريدها با خواص مكانيكي بالا الزام جهاني از ابتداي سال 2006 مي باشد.


2- نوار نقاله مگنتي :
اين خط با داشتن سيستم نوار نقاله مگنتي ميتواند از بروز آسيبهاي احتمالي در اثر به هم خوردن محصول و روي هم قرار گرفتن قطعات جلوگيري نمايد.اين بحث در خصوص قطعات حساس و دنده پيچها بسيار حائز اهميت مي باشد.


3- سياهكاري مدرن :
اين خط با داشتن سيستم سياهكاري و خشك كن، در انتها قطعاتي را كه نياز به سياهكاري دارند با بهترين كيفيت سياهكاري نموده و از زنگ زدگي احتمالي جلوگيري مي نمايد.


4- سيستم تمام اتوماتيك كوره ( Control Room ) :
اين خط با سيستم تمام اتوماتيك كنترل دما, زمان و شرايط اتمسفر كوره ميتواند انجام سيكل عمليات حرارتي را بدون دخالت نيروي انساني تحت كنترل در آورد، علاوه بر اين سيستم كنترل از راه دور اين كوره كه توسط اتصال به شبكه اينترنت صورت ميگيرد مدير عمليات حرارتي را قادر ميسازد كه در طول شبانه روز از هر نقطه جهان شرايط عمليات حرارتي را  كنترل كند.


5- ابعاد نوار نقاله :
با توجه به ابعاد نوارهاي نقاله كوره عمليات حرارتي ميتوان بدون محدوديت طول و وزن قطعات مختلف را عمليات حرارتي نمود.


6- سيستم ژنراتور گاز RX :
این خط با دارا بودن ژنراتور گاز RX که می تواند گاز شهری را به گاز Endothermic تبديل نموده و فضای اتمسفر کوره را به صورت مطلوب تری به صورت خنثی تحت کنترل در آورده و از دکربورگی قطعات به طور موثری جلوگیری کند و عملیات سخت کاری سطحی نیز با کنترل بهتری صورت می پذیرد.

کلمات کلیدی

پیچ و مهره، انکربولت، استادبولت، اشپیل، انواع اشپیل، پیچ های شش گوش، پیچ های آلنی، پیچ های صنایع خودروسازی، خدمات داکرومات، خدمات داکرومات پیچ، خدمات عملیات حرارتی، پیچ و اشپیل، پیچ های چهارگوش

خط تلگرام ما :

تهران 09128580816

تماس با ما

تهران، خیابان قزوین، خیابان مخصوص، پلاک81، واحد4
021-55425310      و     55425311-021
021-55425312
----------------------------------
تهران، خیابان نلسون ماندلا، بلوار گلستان، بلوار گیتی، پلاک7، واحد 9    

  26209336-021
021-26209396        Info@Pei.Ir